| OanaG a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele care sunt testate pe animale?!

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Produsele trebuie testate, dar si mie mi se pare o cruzime sa fie testate pe animale, ca ele nu-si pot da acordul si nu se pot apara.

| Ea12345 a răspuns:

Mi se pare sadic sa testezi pe animale produse cosmetice.

| Cleona a răspuns:

Cam toate sunt testate pe animale, dar asa se asigura ca sunt bune, doar nu o sa vanda produse netestate!

| unu a răspuns:

Daca nu esti de acord, de ce nu te oferi tu in locul animalelor? Sau de ce mai folosesti astfel de produse? Multe medicamente au fost testate pe animale, asa ca oricare varianta din cele 2 ai alege, tot ai sa mori.

| wanda a răspuns:

Nu sunt deloc de acord!
cei care testeaza sa fie testati cu vreo 20 de ace in ochi!