| IonutSiAtat92 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Herbalife? Vreau doar parerea voastra, oricum eu sunt contra prafurilor.

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Parere proasta am de herbalife.
Ptr slabit e nevoie doar de o dieta hipocalorica din alimente, salate, carne fripta slaba, lactate degreste, mancare gatita din legume cu f putin ulei, putina paine integrala.
Nu e nevoie de prafurile alea.

| alina2k18 a răspuns:

Scumpe.
Gasesti aceeasi calitate la alte firme cu suplimente pentru sportivi la pret de 5 ori mai mic in caz ca vrei sa inlocuiesti 2 mese cu prafuri.

| IonutSiAtat92 explică (pentru alina2k18):

Altul care raspunde total pe langa subiect.

| alina2k18 a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Cate dreaqu raspuns pe langa subiect ma?
Daca nu raspund cu ce vrei tu sa auzi inseamna ca e pe langa subiect?
Sau ai IQ de 2cifre?
Am zis clar ca sunt scumpe pe langa ce ofera, e piata plina de pudre proteice/inlocuitoare de mese laughing.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Animalele nu au nevoie de suplimente alimentare.Nici omul nu ar avea nevoie de ele.Tot necesarul energetic ar trebui să îl putem lua din ceea ce mâncăm fără alte asemenea adaosuri. Însă cum hrana noastră este plină de chimicale și alte substanțe procesate în laborator, ce sens are să luăm o supradoză de "otravă" cu denumirea de supliment alimentar.

| IonutSiAtat92 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Ce intreb eu si ce-mi raspunzi tu. straight face

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dacă tu ești contra ce sens să aflii părerile altora.Ori nu ești nici tu sigur pe mintea ta?