| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre relațiile în care femeia e mai mare decât bărbatul?
Spre exemplu, o relație în care ea are 30, el 25?

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

starNu am nici o părere.Și chiar nu ar trebui să conteze părerile noastre, atâta timp cât ai capacitatea intelectuală de a lua de unul singur deciziile care îți vor influența viața.Criteriul definitoriu după care alegem partener/ă ar trebui să fie felul cum el/ea se comportă cu toți oamenii din jur, felul cum îi tratează, ceea ce are sau nu în mintea lui/ei.Dar sunt persoane pentru care violența fizică sau verbală, faptul că consumă alcool, droguri sau are alte dependențe să li se pară ca fiind ceva normal și să accepte o astfel de viață alături de el/ea.star

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 25-30 nu se vede diferenta, dar am vazut-o eu la un cuplu unde ea implinise 50 si el 45....si gata, s-a terminat casnicia, ca el a vazut peste noapte cat de repede a imbatrnit...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio parere la varsta aia 5 ani nu e nimic iesit din comun

| seth2016 a răspuns:

Exista prea multe prejudecati.

| anonim_4396 explică (pentru seth2016):

Tocmai de asta pusesem întrebarea happy

| Iepuroi a răspuns:

Sunt drăguțe