| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre relațiile mondene, de exemplu cuplul Megan Fox & MGK? În special un anumit aspect al relației lor și anume așa numitele ' ritualuri de blood drinking ' - e o chestie ok sau e ceva complet scârbos și anormal, posibil ceva ce ține de aria spirituală, ezoterică? Ce părere aveți despre subiect?
https://youtube.com/shorts/6e210D469Ro?feature=share

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Oricum dacă continuăm așa viitorul va fi extrem de frumos.Va fi fără violență, fără alcool, fără droguri și... fără oameni.laughing

4 răspunsuri:
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dacă " e o chestie ok sau e ceva complet scârbos și anormal" asta va decide fiecare persoană în funcție de ceea ce are în cap.Sunt sigur că omenirea avea obiceiuri pe care eu personal le consider anormale și de neimaginat nu doar de acum din vremurile astea care le trăim, ci și dinainte, însă acum datorită tehnologiei acest mod de viață este făcut cunoscut întregii lumi.
Din cunoștințele pe care le-am dobândit personal nu mă mai miră nimic.Habar nu avem că fiecare din noi începând de la felul cum gândește, felul cum se exprimă, felul cum se comportă va influența și modela mai mult sau mai puțin pe cei din jurul său.
https://youtu.be/XR1GF-AgSPQ

https://youtu.be/bXYYfANzfeY

| anonim_4396 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Irony at its finest happy

| anonim_4396 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Dar, fără pic de ironie, crezi cu adevărat că unele vedete fac un pact cu Diavolul înainte de a intra în industria de divertisment? De aici, -acest tip de ' divertisment'?
Sau ți se pare total absurdă ideea?

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Oricum dacă continuăm așa viitorul va fi extrem de frumos.Va fi fără violență, fără alcool, fără droguri și... fără oameni.laughing

| MorcovMajestic a răspuns:

Mi se pare vizibil ca o fac pentru atentie ajutati de consumului excesiv de droguri