| JustMe_3798 a întrebat:

Ce parere aveti despre Republica Moldova?

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Fete frumoase... atat

| Malvina24 a răspuns:

Nu am o parere nici buna nici rea.Acolo locuiesc oameni ca si mine ca noi toti, eu sunt din Gorj tu ai vreo parere despre locul de aici?

| UNfriendLY a răspuns:

Fete marfa, si Basarabia Pamant Romanesc happy
Republica Moldova va fi parte din Romania in viitorul apropiat
am o multime de prieteni de acolo happy

| Razvan a răspuns:

Nu ii inteleg de ce vor sa se uneasca cu noi, cand vad ce terminat e Guvernul.Simt nevoia de protectie dupa ce s-au rupt de URSS dar avem si noi destule probleme ca sa le mai rezolvam si pe ale loroh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O deteeest
si pe moldoveeeni x(
ce urat vorbesc
da di și rolling on the floor))))
ai drk

| antonima a răspuns:

Eu sunt din Republica Moldova, si vreau sa va spun ca noi nu vorbim urit ci doar limba noastra adica romana este amestecata cu rusa, si de aceea accentul nostru e diverit de al vostru ))