| DeDeDeeaSweety a întrebat:

Ce parere aveti despre revoltele din Franta impotriva cresterii taxelor pe carburanti?

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

O parere deosebit de buna, demna de luat in seamna de catre protestatarii romani angajati cu ora sa sparga seminte fara ca sa stie macar pentru ce protesteaza.Ar trebui sa invatam de la ei cum se face treaba.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bravo lor, fiindca au reusit sa-si impuna vointa impotriva unui act guvernamental ostil. Merita toata admiratia. Felicitari!

| RAY a răspuns:

Acolo da proteste adevarate nu teatru ca la Bucuresti, bravo lor

| mihai69 a răspuns:

Ce părere să am? dacă nu strigă „m_UE PSD!", tot degeaba...

| Hammurabi a răspuns:

Se pare că francezii au ceva mai multe 00 decât românii. laughing