| StarMagda a întrebat:

Ce parere aveti despre Rihanna? Si despre faptul ca se zice ca este exagerat de sexy, acum in ultima vreme?

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

In ultima vreme, nu mai are acea starlucire... nu prea mai arata bine.am vazut-o in revista bravo : purta bluza in pantaloni! ( in acest fel ti se descoparea defectul daca il ai : solduri mari ). Doamne, rihanna nu mai are acea esnta de vedeta.Nr ei de fani a scazut dupa ce sia vopsit parul in rosu. Nu preaa mai este " sexy ". Scz daca tu nu crezi, dar chiar asa este. Sper ca te-am ajautat, bafta!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

E o cantareata din statele unite arata bine si altceva nu am ce sa mai zic.