| alina_3473 a întrebat:

Ce parere aveti despre romanii plecati peste hotare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii admir. Mi se pare un lucru mare sa stai departe de cei dragi, sa iti strangi banuti pentru a-ti fauri un viitor in tara.happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant multi damblagiti printre ei care nu fac nimic in viata. Restul se formeaza cu o locuinta si masina sau afacere

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Ii felicit pentru curaj si pentru dragostea fata de familie. Nu este normal sa se ajunga aici, ca sa te desparti de cei dragi doar pentru a le putea asigura un trai decent. Si nu este usor deloc. Cu aceasta ocazie insa se ducea vestea valorilor romanesti in toata lumea. Sunt de admirat intr-adevar.