| Xeenax a întrebat:

Ce parere aveti despre romi?(tigani)

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

10% ok
90% scursuri
Cunosc tigani, oameni normali, civilizati in mare parte a timpului (cateodata isi mai dau in petic) dar pana si ei urasc din tot sufletul pe salbaticii aia care le fac de ras rasa si care ne fac noua de ras tara
Eu pot sa spun ca in general urasc tiganii dar pot sa vad dincolo de culoarea pielii daca exista ceva acolo

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sunt si ei oameni ca si noi.

| MaliciousDeath a răspuns:

No bine c-o venit ploaia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunt departe de ei, n-am nimic, în caz contrar, mă sufocă. laughing
Sunt prea colorați, zici că-s papagali la sărbătoarea de Holi. Umblatul în șatre e ciudat rău și incomod, nu e de-ajuns să îți intre unul în față când mergi pe stradă, trebuie' să fie mai mulți.
Sunt cam sadici, văsuzei un trib de-a lor cum chinuiau un cal, și toți puradeii săreau ca puricii în sus(de fericire, sau.,. cine știe).
Ei nu știu ce înseamnă normalul când vine vorba de o locuință. Ori au castele de milioane, ori stau în căruțe acoperite cu polietilenă.
Și ar mai fi de scris, dar o să spună lumea că arăt cu degetul spre necunoscuți. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/kFWULrf.jpg

| Dewliciuu a răspuns:

Hmmmpuppy dog eyes Eu nu am nimic cu ei, sunt si ei oameni atata timp cat nu fura si nu jigneschappy. Eu de felul meu nu prea ii suportstraight face Sunt unii de treaba cu care te poti intelegehappy