| despicreta a întrebat:

Ce parere aveti despre sondajele de opinie?

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Daca te referi la acele sondaje de pe net care te platesc sa raspunzi la niste intrebari ei bine mi se par o prostie.Majoritatea nu sunt de incredere iar cele care sunt iti aduc un venit aproape de zero. Pierdere de timp dupa parerea mea!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu sunt reale, sunt doar sondaje

| CoquineNoire a răspuns:

Am o parere
1) da-mi funda
2) daca nu-mi dai funda esti najpa
3) toate variantele de mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce părere să am? E ca și când ai întreba ce părere am despre despicatul cretei sau despre apa de la chiuvetă.

Sunt și ele bune de ceva, trebuie făcute cu puțină creativitate, să fie alese întrebări potrivite și atractive temei respective și accesibile.

| cosmin2010 a răspuns:

Sunt ok. Sunt facute cu un scop: acela de a afla opinii.