| croissant a întrebat:

Ce parere aveti despre Sosoaca? Ea refuza orice este legat de covid si mai ales de vaccin. Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trist ca profita de oamenii naivi si fara educatie.

| Wr3nch a răspuns:

E trist ca oameni asa prosti pot sa respire, dar nu avem ce face.

| aXy99 a răspuns:

Ce parere sa am despre un asemenea specimen? Ma mir ca nu e internata la 9.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Din păcate are modul ala de a vorbi și a se exprima dar ideea foarte bună. A dracul, de când ii pasa asa mult guvernului de oameni asa deodată, înainte se rugau, acu dau o porție de mici ( au atins populația aia slaba cu niște mici ), acu dau 100 de lei ( ca de obicei, romanu se vinde ieftin ) și acu mai nou prostesc populația cu loteria asta laughing. Deci pana acu guvernu ma fura de ma îndoaie, îmi scumpește tot, îmi baga mana în buzunar pana la cot, nu ma lasă să intru în restaurante etc etc și deodată hop hai ca vaccinul e bun, îți dam mici și bani sa-l faci. Succes la ăștia de v-ați vaccinat

| suntserios a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

In ce univers prostiile lui sosoaca sunt citez din tine "ideea foarte buna"?

"de când ii pasa asa mult guvernului de oameni asa deodată" daca aveam un fir de logica in concluziile tale iti dadeai seama ca orice guvern fie el corect, fie el corupt, fie el competent, fie el inconmpetent, chiar daca nu ii pasa de cetatean ii pasa de alte lucruri.

Ii pasa de economie, ca din aia traiesc si ei.
Ii pasa sa nu aiba un sistem sanitar care se prabuseste peste ei.
Ii pasa sa nu aiba morti pe umeri.
Ii pasa sa nu aiba oameni fara loc de munca care sa le cerea socoteala.
Ii pasa sa aiba cetateni apti de munca, ca fara aia nici aia din varful puterii nu au dupa ce trai.

Etc etc etc.

| DonEduardo a răspuns:

Tot ce au zis cei care ti-au raspuns inaintea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama prostilor este mereu insarcinata si imuna la orice mijloc contraceptiv rolling on the floor
Aceasta zicala putin adaptata se aplica si aici pe TPU uneori. Ma minunez de cum pot abera unii.