| d3nysa a întrebat:

Ce parere aveti despre Super Bingo Metropolis? Cunoasteti pe cineva cine ar fi castigat?

3 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Eu stiu pe o femeie din tm care a castigat 300 milioane si o femeie tot din satu vecin a luat 1 miliard, joc si eu dar nu am castigat nimic

| Ionutzsa a răspuns:

O colega de-a mea a castigat 150 de lei laughing In rest nimic, nu stiu pe nimeni care sa fi castigat o suma mai marehappy

Eu una nu joc niciodata la jocuri din astea de noroc din simplul motiv ca ma consider ghinionista la din astea, n-am castigat niciodata bani de nici unde [ nemunciti vreau sa zic] deci nu ma prea incred in ele happy. In plus, tata tot pune la bilete da` n-a avut norocu' sa castige nici 5 lei pana acum laughing

| danny7 a răspuns:

Da tata a casigat 500. 00 de milioane dar ia vandut pentru un bmw cu 200 de milioane adica 700. 00 de milioane costa un bmw