| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre tatuaje?happy

Răspuns Câştigător
| lolavanity a răspuns:

Sunt frumoase unele dintre ele. Însă dacă'ţi doreşti unul, gândeşte'te bine.
Pentru că moda trece, iar tu îmbătrâneşti.
Şi la o anumită vârstă, se vede ciudat să ai tatuaje. Tocmai de aceea, dacă tot ţii morţiş să'ţi faci unul permanent, fă'ţi unul mic şi de bun gust.

3 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Or fi ele frumoase, dar nu mi-as face niciodata un tatuaj permanent, este dureros din cate am auzit happy

| Диана a răspuns:

Oh, yeah.

| anamaria_6094 a răspuns:

Daca vrei sa iti faci un tatuaj, ar fi bine sa te gandesti ceva timp, pana sa iei o decizie, este ceva permanent, poate sa iti iasa un tatuaj foarte frumos sau poate sa iti iasa un tatuaj pe care sa nu stii cum sa il mai ascunzi de ochii lumii.Acum faci cum vrei, e viata ta, simtete bine in pielea ta si ia o decizie buna.Mult noroc!