| xNoOLiMiTsX a întrebat:

Ce parere aveţi despre telenovela Saraci tineri bogati?

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! eu ma uit si imi place f mult telenovela.sunt sigura ca o sa aiba succes iar despre alejandra (carmen ) pot sa spun ca o ador :X :X. mi-a placut si rolul ei in sin senos no hay paraiso(fara sani nu exista paradis). tie iti place?

8 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

M-am uitat si eu doar la jumatate de episod.big grin Mi s-a parut interesanta.

| andrulina a răspuns:

E super tare telenovele mai ales personajele toate sunt frumoase.Si da si mie mi-a placut sin suenos no hay paraiso.love struck

| Diiana232997 a răspuns:

Ca si ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ, Gratiela si eu adoram Sin senos no hay paraiso si abia astept sa fie redifuzat pe acasahappy.
Cat despre Saracii tineri bogati imi place foarte mult telenovelabig grin

| Yollanda;x a răspuns:

M-am îndrăgostit de serial :X Alejandra e frumusica foc, de Esteban nici nu mai vorbesc:* De abia aştept să văd ce se întâmplă în următoarele episoade big grin Toate personajele sunt atât de dulci:X O telenovelă reuşită!

| andrutza_5118 a răspuns:

Este suuuuper tare! Alejandra e o frumusika foc...cat despre Esteban ...no coment! Oricum o telenovela suuuper!

| xNoOLiMiTsX explică:

ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ

Da adoram sin senos no hay paraiso

si imi place aceasta noua telenovela e chiar interesanta!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place ma uit