| Aurelia a întrebat:

Ce parere aveti despre telenovelele romanesti? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Praf.Nu-mi plac. Majoritatea 'actorilor' din aceste telenovele nu au studii in actorie, sunt ba fosti cantareti, ba dansatori, ba fotomodele... Si chiar numai o singura 'actrita' merita sa fie in rolul principal in aproape toate telenovelele romanesti?

7 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna!, NU asist la telenovele, is niste stupidenii!, Pa, pa!

| iuandfto a răspuns:

Mie imi plac mai mult serialele sud coreene. Cand te uiti la telenovelele romanesti din cand in cand mai auzi si o injuratura.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu ma uit la telenovele.

| betty17 a răspuns:

Mie imi plac UNELE desi actorii nu sunt de,, calitate"asa cum erau filmele romanesti mai vechi
ella86 ai dreptate...doar adela popescu este personajul principal in majoritatea telenovelor, ma oftica asa tare chestia astalaughing

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere generala despre telenovele, fie romanesti, fie straine.Sunt aproape la fel, deduci toata ideea filmului din 3 episoade si daca pierzi un episod, poti usor sa iti dai seama ce s-a intamplat... Aproape de fiecare data cand trec peste postul "Acasa", vad o acrita plangand. Mi-e si mila...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre telenovele is preferatele in multe cazuri de suferinta si de celalate...Imi place ca ma pun pe mine insu'mi in locul lor de acolo:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea ca o tara intreaga sa se uite la asa ceva devil