| geotechnical a întrebat:

Ce parere aveti despre tineretul in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| dienuta1990 a răspuns:

Am o parere foarte proasta despre ei. Uneori tinerii zilelor noastre sunt fitosi, se dau asa de mareti sau poate ca intra intr-un anturaj de unde nu prea au ce invata bun sau devin dependenti de droguri sau bautura.Eu cred ca tinerii urmeaza exemplu parintilor.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Destui rasfatati si cu lene nici la munca nici la invatat pai atunci vor sa fie hoti si nesimtiti, ee in viata conteaza sa lucrezi cinstit chiar daca nu ai liceu sau facultate. Si sa fi om e lucru mare numai ca multi sunt animale musamalizate in piele umana.

| Reek54 a răspuns (pentru mgtow):

Nu jigni animalele.

| Dash a răspuns:

Mai sunt si copii buni. Pacat ca sunt mai putini (mult mai putini).

| Reek54 a răspuns (pentru Dash):

Tineretul?, voi credeti ca este vina lor ca sunt needucati?, Trebuiesc invatati de persoanele potrivite, sa primeasca o educatie potrivita, nu e vina lor, mai sunt si copii buni care invata tot ce este mai bun de pe unde apuca, dar majoritatea..sunt scursuri, si e pacat..ca ei au potential, dar nu se gasesc oameni devotati educatiei.

| mada97nnn a răspuns:

Tineri din ziua de azi se gandesc numai la sex..se dau mari si tari dar de fapt sunt saraci de pica nu stiu ce sa mai spun in legatura cu asta sunt foarte multe de spus...sunt in ceata.