| 3ly3 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa One direction?

11 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Trebuie sa se pocaiasca.

| CosminC86 a răspuns:

Mie personal nu-mi place... deloc.

| ILoveTacos a răspuns:

Canta bine live(doar de asta au luat locul 3 la xfactor, nu?)si mi se pare foarte interesant faptul ca sunt mai cunoscuti decat cei de pe locul 1! laughing

Au cateva melodii care imi plac, mai ales cele de pe noul album(Heart Attack, Kiss You...) si nu pot sa neg ca sunt foarte draguti!

| EvaneSScence a răspuns:

E la moda, na. Si-s frumusei unii dintre ei.
Au mai fost trupe din astea de baieti care au facut isterie pe atunci. Take that de ex.

| Never4ever a răspuns:

Nu imi place.

| Ƨirenia a răspuns:

E aiurea. Îs nişte copchii care se fac CĂ CÂntă.

| anutatuca a răspuns:

O nebunie aproape toata scoala unde invat eu au caciula din aia cu urs. Si in pauza numai de one direction vorbesc. Doamna!

| 3ly3 explică (pentru anutatuca):

Wow...zic si eu sa iti placa ceva dar nici sa faci obsesie asa ......chiar sunt uimita!

| 3ly3 explică:

Mie imi place muzica lor...dar mai putin personalitatile lor...dar asa cum ati zis si voi fiecare cu propria sa parere.

| 10danny0499 a răspuns:

Parerea mea este ca nu transmit nimic in melodiile lor.Niste pusti care au pus cateva versuri pe hartie,au invatat sa cante la chitara si s-au dus la x factor,si culmea,nu au fast eliminati! Ajung in top in America,unde Justin Bieber este considerat foarte bun, in timp ce la noi, nu se aud pe la radio.
Sunt sigura ca in cativa ani, in America vor fi considerati cei mai buni, in timp ce aici tot nu se vor auzi la radio...asta daca nu schimba stilul.
Sa ii comparam pe ei cu Andrei Leonte, care a castigat x factor-ul de aici. Dupa parerea mea, el are mai mult talent decat toti cei din 1d la un loc, la fel ca alti artisti din Romania.
Dar fiecare cu parerea lui.