| IdNo a întrebat:

Ce parere aveti despre Tudor Chirila?

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Are deviaţie de sept, cu tendinţa de nas borcănat!
Probabil suferă şi de lumbago!
În rest ce părere să am?,. E băiat bun, sper că a terminat şi cu problema cu nervii, fiindcă înainte avea parul mai des, acum e cam rar. Oare o fi de la problemele cu dantura?

| pufulescu a răspuns:

E bagat in politica... de partea gresita a baricadei!

| P4rAd0x a răspuns:

De acord cu Dulcicaaa. ‘@-@ cool

| Dulcicaaa a răspuns:

Mi se pare un ciudat! Parcă are față de pedofil laughing))))))) este strict părerea mea!

| Dopejkfd a răspuns:

Mie îmi pare un om super ok. Am fost la mai multe concerte de ale lui și chiar m-am distrat☺. El e un spirit liber, adică nu cred că toată lumea îl înțelege.