| Victory9 a întrebat:

Ce părere aveți despre un om care susține că de câțiva ani doarme doar 3 ore pe noapte și nu simte oboseala? Eu cred că minte sau nu muncește și nu are unde consuma energia thinkingthinking sau îl ține o anxietate in priza.

30 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu exista așa ceva. Chiar dacă stai toată ziua acasa, tot ai nevoie de odihna. Dacă ar fi dormit 3h pe noapte, după o anumita perioada de timp, nu s-ar mai fi aflat printre noilaughing Mai ales ca susține ca nici nu simte oboseala? E vampir sau ce?laughing

| TheStrategist a răspuns (pentru AnemonaP):

Cred că nu ai auzit de Nikola Tesla rolling on the floor

| AnemonaP a răspuns:

@Rosalia
Ești geloasă pe buzele mele, nu? Vai de tine, mai ești și credincioasa cu biblia in mana. La ce întrebări pui și ce curiozități ai, nu ma mir ca idolul tau in viața e Iisus laughing) găsește-ți un hobby sau fa și tu sex mai des, a început sa se vadă efectele absinentei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că mai doarme în timpul zilei iepurește, fără să își dea seama.

| Drimmero a răspuns:

Dar orele la care se duce la wc nu ati retinut? ca va cam f grija de unii mai mult decat viata voastra.

| Dormeo a răspuns (pentru Drimmero):

Stai noaptea treaz ca sa citesti asa? rolling on the floor))

| Drimmero a răspuns (pentru Dormeo):

Iar te-au scapat medicii de sub control? De ce nu raspunzi sau pui intrebari de pe un singur cont, nu e obositor?

| Victory9 explică (pentru Drimmero):

Da mai schimba replicile alea aceleași din 2016
Un om care citește ar trebui să aibă mai multă imaginație

Nu e obositor sa interpretezi un personaj in 26 000 răspunsuri?

| Drimmero a răspuns (pentru Victory9):

Nu e obositor sa turbezi dupa un personaj?

Nu e obositor sa te prefaci, sa minți și să eviți răspunsuri la întrebări banale? rolling on the floor

E mai amuzant cand va strofocati si fierbeti in sucul propriu, nu ratez distractia.

Iar replica asta rolling on the floor ți s-a blocat neuronul

Ce ai fi vrut sa zic cand va vad cum va dati cu bucile de beton, chiar ma distrez copios, sa ziceti merci ca va bag in seama.

Am înțeles.
N-ai citit nicio carte din generală și ai crezut că ești interesant daca minti
rolling on the floor cred că prietenii tai leșină daca îți citesc răspunsul ăla
Asta daca ai prieteni rolling on the floor

In afara de lingăul ăla necopt mai știu prieteni de ai tai că stai pe TPU sau te ascunzi ca șobolanul că ți-e rușine si ție? rolling on the floor

De ce mi-ar fi rusine si de ce ar trebui lumea din jurul meu ce fac eu cu timpul liber?

Am înțeles rolling on the floor
Care sunt cărțile tale de literatură preferate?

Ce ai inteles?

Ca nu ai citit o carte în viața ta
Ce mitoman rolling on the floor
Nu te mai chinui cu întrebarea asta extrem de grea că eu știu răspunsul rolling on the floor))
Papa

Daca vrei discutii serioase atunci sa ma cauti ca voi sta la dispozitia intrebarilor daca-s pe bune, ma plictisesc de aceeasi circoteca zi de zi, e amuzant pe moment dar dupa se duce farmecul.

Astea sunt scuze, pe alte subiecte imediat te ambalezi și justifici.
La carti pas rolling on the floor întrebări banale
Nu mai minți. se vede și e penibil
știam că ești și așa cu asta chiar mi-ai scăzut interesul față de tine că văd că te pricepi și singur sa te faci de ras
Paaa

| darrio2007 a răspuns (pentru Drimmero):

Lasa-l frate că abia a intrat si el pe site si deja dă lectii. Am si eu dileme cu el.

| Celcestietot a răspuns:

Este posibil dpdv genetic.

| Metisul a răspuns:

Delireaza săracul.

| Rosalia a răspuns:

Nu te lua după AnemonaP, deoarece răspunsul ei e invers proporțională cu mărimea buzelor (ei).

Se poate să sufere de anxietate și aceasta să-l țină treaz.
Poate e măcinat de gânduri sau poate organismul lui e adaptat astfel, să-și "încarce bateriile" în alea 3 ore.
Am o cunoștiință care se întâmplă să nu doarmă două zile iar apoi doarme 3-4 ore și se trezește odihnită.

Îți recomand citirea acestui articol: https://life.ro/......st-mortem/

Actorul Heat Ledger, cunoscut pentru rolul de "Joker" din filmul "The Dark Knight", deși era epuizat atât fizic cât și psihic din cauza rolului dificil și a timpului petrecut pe platourile de filmare, nu putea dormi mai mult de 2-3 ore pe noapte.

| Victory9 explică (pentru Rosalia):

Stilul asta de viață te omoară în câțiva ani.

| TheStrategist a răspuns:

Înseamnă că nu e un om normal. Probabil e vreun extraterestru.

| Pnin a răspuns:

Doarme ziua și nu zice.

| AdeLeu a răspuns:

Te minte