| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre unele persoane care își fac tatuaje fără sa aibă nici o semnificație? De ce atâtea persoane își fac atâtea tatuaje? Si își pun atâtea piercing-uri? Am văzut una ce si-o pus 12 piercing-uri. Ce părere aveți despre aceste alegeri? De ce simt unii sa își facă atâtea tatuaje? Sa facă atâtea schimbări? Nu ar trebui sa aibă fiecare tatuaj o însemnătate? Voi v-ati face tatuaje mari pe corp care nu semnifica, nu are nici o însemnătate pentru voi?
Eu am un tatuaj mic făcut și as vrea sa îl șterg, cum as putea scăpa de el sa nu se mai vadă deloc, cu laserul? Doare rău să îl scoți?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| MrAM a răspuns:

Vezi tu, fiecare om are proiectia sa asupra lumii si felul in care percepe anumite lucruri. Cu toate ca sunt chestii generale cu care suntem de acord in unele privinte, avem pareri diferite in anumite situatii si e oky. Asta ne deosebeste si ne ofera originalitatea. A fi diferit nu inseamna ceva rau neaparat. Cu siguranta au un motiv pentru care au decis sa-si faca n tatuaje s-au x modificari. Fiecare cu ce-l doare si atata timp cat e legal si moral nu vad care ar fi problema. Cu toate ca si partea cu moralitatea e o proiectie a societatii in continua schimbare.

| anonim_4396 explică (pentru MrAM):

Jesus,tu dai răspunsuri la superlativ la fiecare întrebare pe care o postez, cred ca ogramada de băieți te plac laughing pff, lăudăm o fata ca e deșteaptă de pe aici dar tu ești amazing laughing Pai da, gen fără vicii am fi cu toții roboti, asa se aplica și aici.
Cred ca ești o tipa și super drăguță, sunt impresionat ce răspunsuri utile dai, nu știu de unde ai apărut dar ești smechera rau laughing
Scuze ca te întreb dar ai iubit?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea judec alegerile care nu ma afecteaza cu nimic.
Unele tatuaje imi plac, altele sunt penibile. Eu nu mi-as face de nici un fel.

| Mosotti a răspuns:

Am o parere buna, daca lor le place cu tatuaje si piescing-uri e f okey. Simt ca asa ii place, nu poti spune un motiv anume.
Nu trebuie neaparat sa aiba o insemnatate, ii place pur si simplu sa aiba tatuaje.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Da,fiecare face ce vrea cu corpul lor, atât timp cât nu e in exces e ok, tatuajele nu definește caracterul unui om.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, daca nu e in exces e okey.

Răspuns utilizator avertizat