| 00Openminded00 a întrebat:

Ce parere aveti despre uniformele scolare?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Sunt niste tampenii care ne priveaza de a fi noi insine, parerea mea. De ce sa pui si cocalarii si rockeri si alte specii in acelasi tipar? Mi se pare o aiurea totala, ne sterg personalitatea.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Foarte bine că sunt din nou uniforme. Mergeți la școală, nu la bar!
Pa, pa.

| SamSon a răspuns:

Sunt naspa rau

| Cåpåċεl a răspuns:

Buna.
Sincer, nu imi plac uniformele scolare.
Dar suntem obligati sa le purat pentru. ca reprezentam scoala noastra.
Uniforma perfecta pentru. fete ar fi fustita si tricou, iar pentru. baieti jeans, camasa si cravata.

| Bogdanux a răspuns:

Sunt de rahat. Inteleg ca intr-o institutie trebuie sa venim oarecum decenti, nu impodobiti ca bradul de Craciun, dar uniformele sunt prea mult.Cate probleme am avut in generala din cauza dirigintelui meu comunist, si a altor profesori de acelasi fel...acum la liceu stau bine-mersi.

| Jennny a răspuns:

Nu e cazaul sa mai intrebi, toti vor spune ca le urasc.laughing