| theyonutzu a întrebat:

Ce parere aveti despre universitatea Romano-Americana din Bucuresti? As vrea sa dau la facultatea de Studii Economice Europene.

Răspuns Câştigător
| DyaNa1337 a răspuns:

App am uitat sa mentionez ca sunt unele programe care te pot trimite in sua, si de asemenea vin profesori din america si tin cursuri la romano-americana si poti sa iei diploma ca ai participat la cursuri cu profesori americani, pe care le poti pune la cv, alte universitati nu au asa ceva

1 răspuns:
| DyaNa1337 a răspuns:

E o universitatea buna si se face cam la fel ce se face si la A.s.e.
ai conditii, program lejer si profesori de treaba