| A12NDRA a întrebat:

Ce parere aveti despre vanatorii de note? Daca va intrebati ce sunt aceia, sunt acei copii care invata numai ca sa ia note.10, 10, 10, 10, numai asta e in mintea lor.Deci?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Sincer, si eu sunt un vanator de note. De 2 ani vanez 3-ul la mate. De 2 ani!

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Tocilari, care invata numai pentru note, iar dupa o saptamana... uita big grin

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Notele se uita nu trebuie sa plangi sau sa faci taraboi pentru o nota.Si eu am luat 8 in test la tehnologie si nu imi pasa deoarece sunt lucruri mult mai importante decat un 8!

| Onutzyk a răspuns:

NICIODATA nu am suportat tocilarii si niic nu o sa-i suport! at wits' end

| Alpha13 a răspuns:

Cred ca vorbesti de tocilari happy

Mai bine vanator de note(le obtii cand ai ocazia )decat unul care invata tot timpul happy

| ancayo a răspuns:

Sunt inteligenti daca sau gandit la aceasta modalitate pentru a avea note mari! si eu sunt unul din cei mai mari vanatori de note