| raluk200 a întrebat:

Ce parere aveti despre varsatori?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Varsatorul are o adevarata nevoie sa placa. Din acesta cauza este foarte ingrijit. Te poate face sa cedezi cu usurinta. Dar atentie! trece repede de la o stare la alta.Cand un varsator vrea sa seduca te poti astepata la orice numai la lucruri simple nu.In dragoste este un idealist cauta perfectiunea. Puterea propriei imaginatii, il transforma intr-un mare romantic. Dar Varsatorul nu este dinamic ii trebuie timp, e in cautare de senzatii tari si sentimente deosebite.Cand se inflacareaza, nu-l mai retine nimic, este un marginal al dragostei.Nativul nu e în stare sa fie gelos.Varsatorul simte nevoia sa-si creeze o familie de suflet de care va avea calduros gija. Odata ce s-a indragostit, Varsatorul devine fidel si pasional. Avand preocupari intelectuale, ei sunt mereu in cautarea adevarului si sunt deschisi sa ascute orice parere.
Varsatorii sunt persoane lipsite de prejudecati, deschise si sincere. Au idei de multe ori inovatoare, dar prin care pot sa socheze.Varsatorul este original, creativ si imprevizibil, uneori considera ca ideile sale nu sunt intelese de ceilalti.Nu suporta ipocrizia si falsitatea. Cei care ii castiga increderea si prietenia se vor bucura mereu de loialitatea sa.
Varsatorul nu e nici obtuz, nici naiv, nici entuziast, nici blazat. Nativii iubesc libertatea si pot fi deseori extrem de amuzanti,
perversi, originali, îngîmfati si independenti, dar pot fi si diplomati, blînzi, întelegatori si timizi. Poate ca ti se pare din cînd în cînd pierdut în vise, dar sa nu te lasi înselat.
Probabil ca ti-ar putea spune si cîte gene ai. Sa nu te astepti niciodata ca un uranian sa te accepte la prima vedere. Din pacate, nu se implica niciodata total,
ii place sa nu fie sufocat si sa isi pastreze o oarecare independenta. Dupa toate cele spuse, sunt o varsatoarebig grin

1 răspuns:
| dyannee a răspuns:

Eu sunt varsatoare.
Varsator=Visator
Daca ai nevoie de mai multe citeste aici: http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-varsator.php
Iar dupa parerea mea cred ca e o zodie destul de sensibila, excentrica si inteligenta.:)