| AlexXx1 a întrebat:

Ce parere aveti despre videourile si hiturile lui lady gaga? 9eu cred ca e cam satanista)

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Da a facut pact cu Satana

| Psihoyounger a răspuns:

Mie mi se pare că e doar originală. Când mă uit la Beyonce, Rihanna, Justin Bieber etc, îmi place dar nu văd nimic deosebit. Însă când mă uit la Lady Gaga, recunosc stilul ei apare, care o face deosebită.

| justalife a răspuns:

Sunt illuminati la mijloc...melodiile mai vechi erau altfel acum are videoclipuri cu mesaje subliminale, daca te uiti la videoclipul born this way la sfarsit este simbolul ochiului Satanei