| Superior a întrebat:

Ce parere aveti despre vizita Papei in Romania?
Consider ca Papa este o personalitate nemaipomenita, vizita sa ma incanta!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu m-a impresionat, a vrut sa vada cum e la noi altceva nu a putut realiza

| RAY a răspuns:

Ce a spus iisus cand a intrat in casa unei pacatoase?
eu am venit doar pentru cei pacatosi, ar fi trebuit sa vina printre noi atei sa ne vorbeasca,asa a facut iisus,nu sa mearga cu masinuta lui antiglont ca iisus nu a avut statul lui,iisus nu a avut masina, avere, mergea printre saraci,ce sa cred? niste falsi, ipocriti, farisei, partea pozitiva e ca stie sa vorbeasca, aici merita aplauze in rest repet ce cauta printre crestini cand locul unui apostol a lui e printre oile pierdute a lui dumnezeu, asta o spune iisus nu eu

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu inseamna nimic pentru mine. Ma bucur ca se mai plimba si altcineva, nu doar Dancila.

| SilentRain a răspuns:

Nu-mi pasa