| DonEduardo a întrebat:

Ce parere aveti despre vloggeri si influenceri

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vor sa faca bani din Youtube. Repeta continutul de fel sau cei care au masinile modificate acolo mai apare cate o noutate

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cea mai tare meserie, faci o groaza de bani

| DonEduardo explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Asta e problema. NU muncesti absolut deloc si faci o groaza de bani.

Răspuns utilizator avertizat
| Jus7t a răspuns:

laughing depinde și despre cine e vorba totuși.
Despre cei ce fac conținut despre ceea ce se cere sau despre ce ce fac conținut despre ceea ce vor ei, despre ce îi reprezintă, despre ce li se pare bun și cărora le pasă.

| UnDiavol a răspuns:

O părere bună

| DonEduardo explică (pentru UnDiavol):

Argumenteaza, te rog.

| UnDiavol a răspuns (pentru DonEduardo):

Sigur din câte știu eu e ceva legat de pasiune nu oricine poate facă vloging Și este multă muncă in spate cam atâta eu am o părere buna asta a fost argmentul meu fiecare face ce vrea și ce iubește sa facă cu viața lui

| DonEduardo explică (pentru UnDiavol):

CE ai auzit e complet fals.

| UnDiavol a răspuns (pentru DonEduardo):

E ce știu asta nu mi-a zis nimeni așa cred eu așa am ajuns singur la concluzia asta dar e bine de știu am sama informez atunci sa văd care este treba cu vlogeri

| DenqOO a răspuns:

Cei mai mari influenceri mi se par ca sunt total pe langa in ceea ce priveste viata.

| Nimeni20192018 a răspuns:

Falsitateee. Peste tot