| Eroare404 a întrebat:

Ce parere aveti despre voi?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sunt asa cum trebuie sa fie, o mama/o sotie/si o fiica iubitoare.
Cred ca sunt prea plangacioasa si pun suflet prea mult acolo unde sunt copilasi abandonati.
O zi buna happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca inca nu mi-am gasit locul. Si sunt in cautarea lui.
Cred ca sunt o persoana care poate sa le faca pe toate dar nu stie cum.
Sunt oarecum delasator. Dar cateodata am foarte multa vointa sa termin un lucru. Uneori pun prea mult suflet si ajung sa ma dezamagesc singur ca sa zic asa sad
Dar ar fi mai multe...

| Doub a răspuns:

Cea mai minunată şi interesantă persoană pe care o cunosc.

| RAY a răspuns:

O persoana cu calitati si defecte

| AFR81 a răspuns:

Sunt un baiat de treaba.

| whatevernvm a răspuns:

O minune

| Florentina9210 a răspuns:

O persoana ca oricare alta, cu calitati si defecte!
Sunt sufletista, imi place sa ajut omul la nevoie si mai ales nu imi place sa vad o persoana ca agreseaza fie un animal fie un om. Nu incurajez violenta!
Am si unele momente cand ma gandesc doar la mine si sunt egoista dar, daca am fi toti perfecti in toate, nu ne-am mai numi oameni! ''Rasa umana este imperfecta'', dupa cum spunea si Hitler!

| Eroare404 explică (pentru Florentina9210):

Foarte frunos!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Eroare404):

Multumesc!

| gemeni6226 a răspuns:

Am o parere buna.

| alexandrualind a răspuns:

Ca eu ma comport foarte frumos.