| d33adhya88 a întrebat:

Ce parere aveti despre volumul de carti Harry Potter? De ce va place? Cu ce ati ramas din ele?

11 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Ce parere aveti despre volumul de carti Harry Potter? De ce va place? Cu ce ati ramas din ele?

| d33adhya88 explică (pentru Seducatorul):

Mda, mersi.m-ai lamurit.

| Seducatorul a răspuns (pentru d33adhya88):

Eroare de tipar.Scuzele mele!

| d33adhya88 explică (pentru Seducatorul):

Ok.

| Seducatorul a răspuns (pentru d33adhya88):

In legatura cu intrebare ta, nu pot sa-ti dau un raspuns pentru ca nu citesc, dar mi-au placut filmele!

| Locus a răspuns:

Da mie mi-au placut foarte mult deoarece Sci-Fiul se imbina cu fantasticul si magia impreuna cu toate creaturile mitice si formeaza un cufar de creativitate pe care cititorul isi poate imagina singur filmul in minte cu ajutorul gandurilor colorate.

| Seducatorul a răspuns (pentru Locus):

Sci-Fi? Pe bune?laughing Da ce apar si extraterestrii? Harry potter face parte din genul Fantastic!

| d33adhya88 explică (pentru Seducatorul):

Exact laughing

| Seducatorul a răspuns (pentru d33adhya88):

Pai normal ca am dreptatelaughing Sci-Fi si Fantasticul nu-s aceleasi lucruri.
Spre exemplu,uite niste genuri Sci-FI:Star Wars, Alien, Predator.
Genuri FANTASTIC :Harry potter, Stapanul inelelor, etc.
Asa ca LOCUS asta habar n-are despre ce vorbestelaughing

| d33adhya88 explică (pentru Seducatorul):

Mare dreptate ai laughing ...chiar sunt total diferite.

| Locus a răspuns (pentru Seducatorul):

Da dar sci-fi inseamna stiinta si fictiune da sunt de acord cu tine nu face parte din categoria stiinta dar cartea apare in categoria fictiune.