| troleibuz a întrebat:

Ce parere aveti despre Youtube Trending-ul romanesc? Eu uneori am impresia ca de fapt romanii sunt o minoritate in tara asta.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te înșeli amarnic daca tu crezi ca romanii puri nu asculta manele

| Catrice a răspuns:

N-am mai dat pe acolo de secolehee hee

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

O porcarie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos,frumos,foarte frumos.
Nu mai dau pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place ca:
1. Sunt acolo doar melodii romanesti, iar eu NU ascult cantaciosi romani. Foarte rar apare si in trendingul romanesc o melodie non-romaneasca;
2. E full de manele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea buna e ca am umblat eu la setari si acum cand intru pe Youtube trending nu imi apare trendingul romanesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la commenturile de top Ce tara gasesti in comment acolo happy Romania
https://youtu.be/QUBvVTNRp4Q
Si cate asemanari o sa gasesti in videoclip fata de muzica romaneasca, si chiar cu expresiile faciale, tinand cont ca videoclipul e din Egipt

| rapandula a răspuns:

Reflecta mentalitatea romanasilor. Ne mandrim cu tiganii, ce sa zic. Ei fura in strainatate si ne fac tara de ras si romanii le multumesc si ii rasplatesc ascultandu-le muzica, venerandu-i, intitulandu-i regii Romaniei.
Welcome in Romania bro, here is the land of fools.