| AndreeaLz a întrebat:

Ce parere aveti desprea incalcarea drepturilor omului?

2 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

E aiurea sa vorbim despre ceva ce nu stapanim foarte bine, ce nu cunoastem in totalitate, nu sunt de acord cu incalcarea drepturilor omului... dar nu facem nimic impotriva avortului...acolo nu incalcam drepturile celui nenascut?
E ok, nu suntem de acord cu incalcarea acelor drepturi ale omului, dar ni le incalcam noi insine de atatea ori...si nu facem nimic, sub sloganul ca un ghiocel nu aduce primavara...

| misu a răspuns:

Ce parere vrei...nu o sa putem prea curand sa intram in rand cu lumea civilizata...