| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce părere aveți? http://www.ziare.com/......or-1577280

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Educatia de la tara din România. Acolo popa face legea.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sfestania ma-si... evul mediu!

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru GabiDumitrescu):

Mentalitatea românească

| Celcestietot a răspuns:

„Ce părere aveți?" -> viitorul țării noastre cam așa arată...

| SilentRain a răspuns:

Groaznic

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://stirileprotv.ro/......sfrau.html

mai au până ajung aici

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Trebuia să dea cu vodcă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere sa am despre o stire? Sincer mi se face scarba/
Din pacate nu sunt Dumnezeu sa stiu 100% sigur adevarul absolut, dar sigur sunt niste motive la mijloc pentru care s-a intamplat.
Ce cred eu ca e ca fiecare cauza, are un efect.

| eckblume a răspuns:

Asa se intampla cand nu exista paznic. Eu in generala aveam cate un gardian la fiecare etaj. In scoala intrai si ieseai doar cu cartela, iar afara era mereu o masina de politie. Portile sunt inchise in timpul orelor si e ordine, disciplina unde am invatat. Dirigintele ar trebui sa explice regulamentul si consecintele la inceput de an. Sunt niste copii agresivi. Au nevoie de consiliere. Si daca le-ar scadea nota la purtare, nu ar schimba mare lucru la ei.

| Vikaa a răspuns:

Da' eu vin cu intrebarea, scoala n-avea paznic? dar pot zice ca astia sunt mai rai decat mine rolling on the floor)

| andiceasu95 a răspuns:

Sa nu se supere nimeni pe mine dar sincer i-as fi invitat la mine la scoala laughing