| ĐǿŁŁY a întrebat:

Ce parere aveti sau ce credeti voi ca inseamna a fi supus/a? Eu cred ca ori ai ceva de ascuns ori esti prost...parerea mea rolling on the floor astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| claudiea79 a răspuns:

Supusa inseamna sa ii fac mincare bunicii cind este foame altfel face scandal si ma da tata afara din casa si dorm in strada. supusa este atunci cind faci ceva care nu vrei dar nu ai de ales. supusa este atunci cind nu ai chef sa faci mincare da faci daca nu ai face iubitul nu are ce minca si te paraseste si nu ai nici tu ce minca si faci foamea faci foamea iti chioraie matele dar iti impui punctul de vedere. nu ai nimic de ascuns nici nu esti prost. viata nu este ca in povesti. nu este roz.viata e viata reala.nu poti sa faci tot timpul ce vrei. nu traiesti in paradis. trebuie sa mai lasi si de la tine sa faci compromisuri