| sarpe65 a întrebat:

Ce parere aveti uleiul de furnici epilaza definitiv 100% natural in 4-6 luni scap de par toate viata? http://www.okazii.ro/......a112635170

9 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Eu cred ca e o vrajeala si ca asa ceva nu se poate. Nici cu laserul nu scapi de parul de pe corp definitiv ci doar pentru 3-4 ani. Crezi ca un ulei e mai puternic ca un laser?

| sarpe65 explică (pentru Dana211):

Nu tot ca laserul e ca eu am folosit si laser si uleiul asta parul apara dupa un timp lung mai fin si mai rar

| sarpe65 explică:

Nu tot ca laserul e ca eu am folosit si laser si asta parul devine mai rar mai fin si ramana un timp mai lung ca sa apara dar de 3 4 ani nu stiu

| sarpe65 explică:

Http://www.hairtell.com/......tly_h.html daca stii engeleze poti citi comentarile

| andreutza_5546 a răspuns:

Chiar ai folosit uleiul si e bun. vr sa imi spui sincer pantru ca vreau sa incerc si eu nu nu stiu ce sa fac daca e bun sau nu sa nu dau banii degeaba. dupa cat timp vezi rezultate

| andreutza_5546 a răspuns:

Chiar ai folosit uleiul si e bun. vr sa imi spui sincer pantru ca vreau sa incerc si eu nu stiu ce sa fac daca e bun sau nu sa nu dau banii degeaba. dupa cat timp vezi rezultate

| Petrea_Nicoleta_1985 a răspuns (pentru andreutza_5546):

Este FOARTE BUN! Eu l-am folosit si in 4 luni jumate am scapat de parul pe picioare. Urmeaza sa-mi mai iau si pentru coapse ca l-am folosit doar pe partea de jos a picioarelor. Si pe brate mai vreau....si la mustata :-))

| BruneTTe a răspuns (pentru Petrea_Nicoleta_1985):

Hei! Imi spui te rog de unde anume ai cumparat uleiul? Multumesc!

| Petrea_Nicoleta_1985 a răspuns:

Uleiul de furnici este exceptional. Si eu am fost sceptica si mi s-a parut o metoda TRASA DE PAR insa este adevarata 100%. Nu vreau sa conving pe nimeni de nimic pentru ca nu vad nimic. Dar cei ce au rabdare 4 luni vor avea o surpriza placuta. Si apropo...nu trebuie sa va dati de 3 ori pe zi cum am gasit eu instructiuni. E suficient o singura data in primele 4-7 zile dupa epilarea cu ceara iar apoi repetati procedeul la urmatoarea epilare pentru 4 -5 luni de zile. Efect garantat. Bafta