| Andrutzikka a întrebat:

Ce parere avetsi de injuraturile de pe TPU?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Eu am o parere ciudata ...NU sunt de acord sa injuri pe cineva care chiar are nevoie de ajutor!
Dar in acelasi timp ...sunt o multime de intrebari pur si simplu handicapate pe TPU!
cateogorii ca dragoste si sex, sau adolescenti sunt pline de pustoaice de 12-15 ani care pun numai intrebari tampite in baza anonimatului de pe site ...la ce intrebari sunt acolo, sincer e greu sa te abtii sa nu le injuri!
Dar cand injuri pe cineva de la sanatate.sau alte cateogorii serioase. atunci esti un idiot.
Una este sa injuri pe cineva care pune intrebari,, m-am masturbat cu un pix si a ramas inauntru.ce fac,, ...si alta este sa injuri pe cineva care intreaba ceva despre o problema medicala!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bineînțeles că nu sunt de acord cu ele, mai ales că suntem pe un site public plin de copii.

| mgtow a răspuns:

Nu e normal sa vezi atatea injuraturi dar se invata minte daca ii raportezi, ma enerveaza ca mai dai de useri tampiti care fac misto raspunzand la raspunsurile pe care le dai in TPU.

| negru30 a răspuns:

Mai gresesc si ei Scieti-le ca nu este frumos sa injure si iertati-i

| Bunicul62 a răspuns:

De regula numai primitivii injura.Cei educati trec mai departe

| Daniella a răspuns:

Daca atat le poate mintea, ce vrei sa faca? Ma refer si la cei care posteaza intrebari inutile pe TPU, cat si la cei care posteaza raspunsuri inutile doar pentru ca nu ai pe cine sa batjocoreaca.