| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere v-ați face despre o nouă vecină tânără, mutată (singură) recent în cartierul/blocul vostru, care e mai retrasă/introvertită, se îmbracă predominant în negru, mai exact în jachete, pantaloni și pantofi din piele, fumează și conduce o motocicletă?

Răspuns Câştigător
| IonutP22 a răspuns:

O persoana interesanta. As incerca sa o abordez si sa ma imprietenesc cu ea. Si din cand in cand am putea schimba si o vorba, o parere... Consider ca relatia dintre vecini ar trebui sa fie una buna in general, desi din ce am vazut in viata asta, mai rar cand niste vecini se inteleg bine pe perioada lunga de timp.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As zice ca se pregateste sa-i i-a locul lu` max --https://www.youtube.com/......tps?/watch

Ii sta bine in piele - interceptorul lui V8 peste 600 cai ar fi mai misto in locul motoretei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio părere. Nu îmi spionez vecinii.

| Hammurabi a răspuns:

După cum ai descris-o probabil m-ar incita să o cunosc și să-mi fac o părere despre ea. (sau cu ea laughing )
Dar, doar după cum se îmbracă și faptul că, călărește o motocicletă, poate fi de la ZânaZânelor până la MumaPădurii, fără alte informații relevante. laughing

| mentholinks a răspuns:

Nu ma intereseaza exteriorul. As incerca sa o fufu cu siguranta.

| Dismally a răspuns:

Probabil asculta rock deci o parere buna big grin

| CostinAlamariu a răspuns:

Nicio părere. Nu îmi stă în obicei sa-mi fac pareri despre oameni

| Brizbriz a răspuns:

Speri ca iubitului tau nu ii place genul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu ca si eu sunt introvertit laughing
Dacă s.ar muta in blocul meu ar fi un adevărat miracol ca nu mai fosile și cămile profanate am ca vecine de când locuiesc in blocul respectiv. Eu cred ca as soune ca prima impresie ca este aroganta, ciudata, dar am învățat sa nu mai fiu superficial și ca de fapt persoanele aparent timide sunt foarte misterioase, interesante și inteligente, de altfel așa cum ești și tu, o tipa ciudatela dar foarte Smart.
Mi.as soune : asta sigur nu asculta manele, sigur e foarte greu de abordat, și nu face nici only happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Văduva neagră happy - varianta modernă
https://youtu.be/u3u22OYqFGo

| sparklingqueen a răspuns:

O persoana oarecare,nu conteaza cum te imbraci,ce fumezi, ce personalitate ai, conteaza ce ai in inima si daca ai bun simț, din opinia mea, eu as avea o parere buna.

| Danut32243 a răspuns:

Indiferent ce parere iti faci te asigur ca o doare undeva pe vecina ta despre asta.