| anonim20155 a întrebat:

Ce parerea aveti daca s-ar crea un drum o sosea in care sa putem merge cu masina pana la cota 2000 la Sinaia direct ( pana la cota 1400 exista sosea ), dar pana la cota 2000 nu.Sa numai fiim nevoiti sa luam telecabina pana la cota 2000.
Infrastructura exista.
Voi ce ziceti? S-ar putea? Care sunt parerile voastre referitoare la acest drum pana la cota2000?

3 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Ar fi super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta mai lipsea, toti cocalarii cu masinile si in virf de munte...
A, vreti sa se faca, DA, dar taxa intre 1400 si 2000 sa fie de 1 mil / masina /zi ...pentru masuri de protectie a mediului. Atunci sa vedem ce fac fomistii... ( adolf )

| anonim20155 explică:

Oricum pana la 1400 exista ca este hotetul acela Hotel Cota 1400 are si parcare dar pana la 2000 mai sunt 600 de metri, crearea de noi serpentine, s-ar putea dar vorba ta s-ar duce naibi toata flora si aerul va fi poluat.