| lplostonyou a întrebat:

Ce pareri aveti? http://byebyebasescu.com/ Da sincer :)

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Super tare... felicitari

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu inteleg ca nu suporti sa fii contrazis, dar, mai piaptana-ti un pic limbajul, ca aici e un forum si nu mahalaua ta.
Cand pui intrebari aici, te astepti sa mai primesti si alte raspunsuri decat cele pe care le vrei tu.
Poate ar fi cazul sa inveti sa-ti argumentezi opiniile si altfel decat prin obscenitati.

| Flav a răspuns:

Sincer, o mare porcarie.
Byebye little virgin.

| Vizitiul a răspuns:

Neinteresant.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Astept varianta de iarna, http://welcomebackbasescu.com.

HepHap
| HepHap a răspuns:

@ stillavirgin31m
Doar ti-am zis ca e varianta de iarna, postelectorala. Mai asteapta si tu. N-ai vazut ce zice acolo? "currently unavailable", adica urmeaza sa apara.

Ce usor te-am convins. Ai grija la vot. Daca eu cu "promisiunea" mea te-am sedus sa dai click pe link, Geoana si Crin sigur iti fura votul si fecioria. Eu in locul tau as incepe sa ma gandesc la alt nick.

| TeoIonela a răspuns:

E super tare daca scrisorile ajung la el si o mare porcarie daca nu ajung la el...hee hee

| lplostonyou explică:

4 HepHap You tried to access the address http://welcomebackbasescu.com./, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page. :)

| lplostonyou explică:

Dn. Enigma poate vrei sa zici ca o sa dezvirginez o sticla de sampanie cu dl. Crin, de fericire ca am scapat de un pirat turmentat de bautura, dictatura si grandomanie. Dar daca nu va fi cu dl. Crin atunci cu dl. Geoana precis va fi, deoarece romanii sau saturat de pirati.Sa zambiti ``bine`` dl.presedinte,ha ha ha, ca noi cei 70-75 % din populatia tarii nu va mai dam votul.Va urez sa traiti cel putin la fel de ``bine`` cum am trait noi in ultimii 5 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virginel, lasa-l tu pe Basescu in pace ca tot el va fi si urmatorii 5 ani.Hai sa vedem ce facem noi cu amarata aia de gramatica a ta ca ai mari carente.Ai reusit sa inveti cand se scrie,, sau'' si cand,, s-au''? Iar pana atunci, ia-l pe mister Crin si dezvirginati o sticla de cianura, poate il invitati si pe Patriciu al festin.Traiasca Basescu! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dl.virginel-cred ca am gresit postul, tie de fapt iti recomand sa dezvirginezi CARTEA DE GRAMATICA.Scuze,uneori sunt mai euforic si postez in alta parte decat acolo unde trebuie. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ceilalti cum au fost? lasa ca vin alti 200 de infometati sa-si umple desagele cu resturile de la masa ue.