| anonim_4396 a întrebat:

Ce pastile pentru cresterea sanilor in Republica Moldova si România sunt

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Draga Mariana, nu exista pastile pentru cresterea sanilor!
Sanii cresc conform mostenirii genetice de la mama ta si se dezvolta hormonal, depinzand direct de sistemul tau hormonal si endocrin. \Bineinteles ca mancarea influenteaza hormonal corpul tau si indirect cresterea sanilor.
Ca atare, te sfatuiesc sa manaci sanatos, mulet legume si fructe crude, ca sa-ti iei aprotul de vitamine necesare cresterii sanatoase a corpului. Carnea de pasare, vita sau peste, este si ea foarte ultila in cresterea si dezvoltarea musculaturii.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu există. Dacă ar exista nu ar da mii de euro pe silicoane femeile care este isi doresc sani mai mari si isi permit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îți mai face atâtea probleme despre cum ești și cum arăți. Îți faci rău singură dacă ai pornit-o pe calea asta. Înțeleg perfect că acceptarea în societate face parte din existența unei persoane, dar dacă nu ești acceptată așa cum ești, atunci nu-și are rostul să fii acceptată de respectivele persoane... Aia nu va fi acceptare, aia va fi conformitate din partea ta. Pe românește ai să ajungi falsă și la un moment dat ai să te întrebi cine dracu ești si de cee viața de kkat.

| Victoria18 a răspuns:

Nu există asa ceva si daca exista sunt doar fake-uri care promit minuni dar care iti pot afecta sanatatea...

Răspuns utilizator avertizat
| GabrielGL a răspuns:

Nu exista nici pentru mărire sani sau penis toate zic ca cresc etk totul e natural si de la sine prin mangaiere excitare etk...

| MelissaAdela a răspuns:

Clinical Bust
O vedetă de la noi (Andreea Antonescu) și-a mărit sânii folosind crema și capsulele de la această companie.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru MelissaAdela):

Are silicoane Andreea Antonescu de foarte mulţi ani. Astfel de pastile sunt prosteală pentru prosti. Aşa mânca rahat si Andreea Bălan cum că i-au crescut sânii de la o cură cu pătrunjel.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru MelissaAdela):

Iar tu chiar ai crezut ca poate fi adevarat? Tin sa te anunt ca toate acele reclame sunt minciuni ordinare sfruntate ale unor sarlatani ticalosi. big grin

| MelissaAdela a răspuns (pentru Necunoscut112):

Aolo.Doar am zis.Nu vă mai atacați atâta

| eMeR a răspuns:

Sanii si daca sunt mici sunt frumosi, asta doar ar trebui sa-l excite pe iubitul tau sa ti le maseze mai des. Ia spune-i numa iubitului tau ca ai citit undeva ca masajul ajuta la cresterea si formarea saniilor, ai sa vezi, nu mai scapi de el, in fiecare seara va vrea sa faca dragoste cu tine happy