| anonim_4396 a întrebat:

Ce patere aveti de bella swan si edward cullen?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Sunt super. Le sta foarte bine impreuna si este si mai frumos faptul ca nu sunt impreuna doar in film ci si in viata reala. Acest lucru te face sa urmaresti filmul cu si mai mari emotii. Actorii au fost alesi foarte bine si daca s-ar schimba cineva din productie (cu exceptia Victoriei care a fost interpretata de alta actrita in "Twilight Saga Eclipse) as fi foarte dezamagita si cred ca nu m-as mai uita cu aceeasi intensitate si aceleasi emotii la film. In concluzie am o parere foarte buna si sper sa nu se desparta in viata de zi cu zi.

8 răspunsuri:
| Cåpåċεl a răspuns:

Cei mai tari.love struck

| AnnePlatt a răspuns:

Doi indragostiti, foarte frumosi nu numai in film, ci si in realitate.Ei sunt facuti unul pentru altul.Ii iubesc!

| greeneyesforever25 a răspuns:

Sunt frumosi impreuna.

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Dimpotriva cei doi se casatoresc si vor avea un copil.

| LolaGreen a răspuns:

Imi place ffff mult de amandoi sunt un cuplu foarte dragut si in realitate si in filme. i iubesc

| dara_1781 a răspuns:

Sunt indragostita de edward serios.imi place si in viata reala de el.dar kristen in viata reala e dusa rau.mie asa mi se pare.