| guess_who a întrebat:

Ce persoana de pe TPU va inspira?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Pana acum s-a dovedit ca persoanele care trebuiau sa fie un exemplu pozitiv...dezamagesc drastic. din pacate.
Flav este un baiat de nota 10.

24 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o persoana anume, dar cei ce sunt in lista mea de prieteni chiar m-au ajutat sau i-am ajutat...in rest inspiratia imi vine cand citesc alte intrebari de pe "prima pagina" si ma gandesc ce nu s-a intrebat pana acumwinking

| albastrel a răspuns:

De sens masculin nu pot spune... big grin:X

dar Legiuitoarea mi se pare o femeie de nota 100 big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Flav happyA dovedit ca este modest si are raspunsuri foarte bunewinkingTine-o tot asa!big grin

Psiholoaga.Intra mereu pe Tpu.Raspunde fara sa jicneasca pe cineva si are raspunsuri foarte bune happyBravo!winking

| DoomNEzeu a răspuns:

Ma insipira o persoana, am uitat cum o cheama, parca era ceva de genu...DoomNEzeu big grin

HepHap
| HepHap a răspuns:

Din pacate, raspunsul la intrebarea asta este o mare enigma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selfhelp-este unicul, cred, care ma inspira. si mai sunt vreo doi, in general apreciez persoanele creative, originale, complexe si educate. din pacate Selfhelp nu mai intra de cateva luni pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ufffff...ma cam inspira unii laughing

| andreyutzzu3 a răspuns:

Nimeni... eu sunt original

| alexa a răspuns:

Nu inteleg d c s.au pus voturi de stupid la rasp de la intr asta?
mda...pai sunt fel de fel de persoane pe acest site, dar nu pot spune ca ma inspira una anumewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine oare, cine oare. Ma inspir din ale mele.

nony
| nony a răspuns:

Stupid au dat stresatii, care nu se vad pe liste.paaa stresatilor

| SweetCandy a răspuns:

Flav, enigma, brigaela si nony...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma inspira cami, semanam cam mult...cred ca om fi surori.thinking

| LuS[z] a răspuns:

laughing)... n o nnny? credlaughing)popate raspunde ca minehappy00laughing))sau flav

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Alea care se agita si se iau la cearta de la o simpla intrebare. Le ador:X laughing

| RetroX a răspuns:

Eu :p

| vyol3ta a răspuns:

Flav, i s-a oferit sansa de a fi expert si a refuzat-o, Psiholoaga, Nony... si mai sunt dar daca ar fi sa ii spun pe toti ar trebui sa stu o zi intreaga happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toateeeeeee personajeleeeee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flav, e un om deosebit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar numai dumnezeu.

| ToxiKat a răspuns:

Nu sunt de foarte mult timp pe acest site dar din cate am observat Flav e de nota 10...ma refer ca da raspunsuri intelepte si nu jigneste pe nimeni, nu se baga in treaba daca nu stie raspunsul la intrebare asa cum fac alte persoane. In rest nu stiu ce sa zic...mai sunt: Sensei.BRO(cred ca e cel mai amuzant dintre toate persoanele pe care le-am vazut pe aici), Nony, Brigaela...hmmm...nu mai stiu...mai sunt cateva persoane dar nu mi le aduc aminte acum. Oricum, daca ar fi sa o luam dupa voturile de acum Flav e in frunte... O zi buna va doresc!winking

Janina
| Janina a răspuns:

Cum naiba sa ma inspire?

| psiholoaga a răspuns:

Sunt intrebari/raspunsuri care ma inspira: o data m-a inspirat Eileen, cu un citat din krishnamurti (e un user mai vechi, nu am mai vazut-o), de multe ori zazu, de cateva ori selfhelp cu intrebarile si siteul lui, funnymantm cu un raspuns despre iubire, cipilanu, cu o intrebare despre adevar, no god cu intrebari/raspunsuri despre (ne)credinta, countess, hephap, danielbv, dumnezeu... Multi ma inspira, in functie de ce intrebari/raspunsuri dau.

| SimpleSergio a răspuns:

Inspira? nu sunt pictor sau cantaret... dar am persoane care sunt micii mei mentori happy...idealuri...scopuri happy nu dau nume. dar sunt printre primii.si sunt oameni de calitate!