| Drimmero a întrebat:

Ce persoane v-au starnit interesul aici pe TPU? Asa ca o conversatie intreb, dar si curiozitatea m-a determinat. Cu curaj!

74 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cristi pantofior cand a zis ca vrea sa cheme politia ca il violez sad

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Saracu obsedat de pantofi, ti-ai batut joc de sentimentele lui... straight face

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ah, am uitat sa te mentionez pe tine. Stiam eu ca esti gelos pe pantofior

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Mai spune tu dinaintea si Nitu ala chiar o sa creada ce i-am spus rolling on the floor

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Neh, cum a auzit de concubinaj a facut spume la gura si ne-a facut pacatosi in gand

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Lasa ca nici el nu e cine stie ce pur. Face sex la 18 ani dar le invata pe fete pe aici sa ramana virgine pana in noaptea nuntii laughing -

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Face sex la 18 ani?

| RAY a răspuns:

Persoane care pun accent pe ratiune, logica, inteligenta de persoanele astea sunt mereu interesat nu doar pe TPU si oriunde as fi apreciez inteligenta, ratiunea

| RAY a răspuns:

De roxana febletea mea mai stii ceva?

| Drimmero explică (pentru RAY):

Nu

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Atat de bine m-am cunoscut cu ea, a fost parasuta mea, mai stii ce ne certam pe wapp laughing mi dor de ea, injura bine, ma banat alta care era tot asa atat de normala

| Drimmero explică:

Si eu te pup! Deja ti-ai preparat noul cont pentru o alta izbanda? Depasesti recordul pentru 'cea mai rapida suspendare'? Vezi ca ochii din umbra ai acestui site sunt cu ochii pe tine, te invat de bine.

| Doub a răspuns:

Este secret

| Florentina9210 a răspuns:

Raspunsul meu o sa fie scurt si la obiect: TU! Adevarul este ca mi-a trebuit ceva curaj sa spun asta. Hahaha.

| Drimmero explică (pentru Florentina9210):

Nu ma minti?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nici prin cap nu mi-ar trece sa fac asa ceva, dragul meu!

| CuriousStuff a răspuns:

Brigaela, Ioandelasal, seth2016, corbulalbrosu. suntserios, multumim pentru ca va faceti timp sa intrati pe site-ul asta
Dorotheea21 si inca cativa

| UnBroken2016 a răspuns:

Endoryus ala, pacat ca a plecat.

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Joci la mai multe capete? Cate conturi ai avut? rolling on the floor

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta e al 2.

| Kira5854 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Cine e Endoryus...nu stiud e ce imi suna cunsocut

| Drimmero explică (pentru Kira5854):

El este/

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Kira5854):

Vechiul meu cont.

| Kira5854 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Bine de stiut, ce a patit?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Kira5854):

L-am sters pentru ca nu mai voiam sa intru dar la inceputul anului mi-am rupt piciorul si dupa o luna cand am vazut ca se tot agraveaza am zis sa revin. acum nu mai am probleme cu piciorul rupt ci cu celalalt si inca bantui pe aici pana ma fac bine. Dupa imi iau zborul din nou si sper ca de tot laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Si tu gogule? De ce nu raspunzi? pe cine de aici ti s-a pus pata?

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Sunt timid si mi-e rusine sa spun, glumesc. Sincer, mi se pusese pata pe Jwoww.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai acum se numeste Sinestra.

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Las' ca stie Drimmero, nu te ingrijora de asta! rolling on the floor

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Stalker nebun ce esti laughing

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Nu am spionat, mi s-a spus doar, bwahahahaha. Crezi ca-mi ocup eu timpul cu ale spionajului?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Roscata are imaginatie bogata nu eu. Eu nu am mintea asa nebuna sa imi imaginez ce pot face altii si nici nu vreau sa pot face asa ceva sa fiu sincer laughing

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Roscata a tastat pentru tine, sa inteleg? Nu am eu treaba sa 'spionez', eu spionez doar ce fac baietii mei.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Intamplator eram aici. De ce te iei de imaginatia mea?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

"intamplator" da, cum sa nu. Te laudam mai devreme ca ai imaginatie bogata, uita ca am zis asta.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Cauta si tu hobbyri mai interesante laughing

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Cum ar fi? Campionatul mondial de pana la tiruri?

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Da, m-ai prins..sunt obsedata de tine si te spionam...Ti-am mai zis eu ce cosmaruri o sa am la noapte

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Incepe sa joci fotbal. Asa atragi pitipoance. Ai parte si de actiune. Ce stii tu

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Prevad ca maine Nitu baiatul o sa fie foarte mandru ca a "avut dreptate" despre ce a spus laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu, era invers. TU ma indragesti pe mine, eu sunt aia rea si rece, of

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

La varsta mea nu mai ma primeste nici dracu la vreo echipa de fotbal, am fost aproape sa ma inscriu la un club sportiv cu ani in urma, dar din probleme biologice, nu am putut continua activitatea sportiva, am avut 2 ani interzis sa fac sport, si dupa am crescut si uite asa mi-am ratat sansa.

| homosapiens a răspuns (pentru UnBroken2016):

Si zici ca a plecat Endoryus? Eu cred ca a revenit.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

NAspa de tine

| UnBroken2016 a răspuns (pentru homosapiens):

Serios? nu te cred.

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Pe mine unul nu poate sa imi intinda plasa in halul asta, te asigur.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma bucur "dragul meu" laughing

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Dement esti, ma rolling on the floor))))

| Mussette a răspuns (pentru UnBroken2016):

De aceea ai poza la fel ca el? rolling on the floor

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mussette):

Nu e exact aceeasi, pe vremea aia o aveam pe asta.
https://s15.postimg.org/hsbee91kb/capture_20160917_034848.png

| Mussette a răspuns (pentru UnBroken2016):

Aha.Dar ideea e cam aceeasi. Poza cand am vazut-o imi amintise de el, dar nu si numele. Vedeam eu o schimbare si nu stiam care e. laughing

| RAY a răspuns (pentru UnBroken2016):

Hey

| ShaOfHatred a răspuns:

DeathofDreams

| Drimmero explică (pentru ShaOfHatred):

O stiu, nu am tangente cu ea, insa!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Facem aici big brother 2, ce stii tu laughing

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Fiecare cu ce-i place laughing

| Mussette a răspuns:

2 prieteni...unu a parasit si TPU, iar celalalt cred ca e mai ocupat, nu-l mai vad asa des pe TPU.

| syd a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntserios era unul pe care il vedeam des pe la categoria Dragoste si Sex, era amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș putea face o listă.

Hmm, deci ea ți-a stârnit interesul, pe bune?
Mă dezamăgești sad

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Greseala mea, trebuia sa bag celalalt cont in discutie, sa-mi fie cu iertare/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drimmero si florentina stau intr-un copac...

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Mai degraba imi ia hodorogul de Broken fata cu cucerirea lui de marca roscata! Eu n-am absolut nicio treaba cu Florentina.

| Kira5854 a răspuns (pentru anonim_4396):

Opaa, suna a matrimoniale deja laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Stai si te pupi in dos peste tot pe site cu "te plac" si flirturi de cacao si zici de mine si roscata? Te credeam mai inteligent de atat gogule laughing

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Tu mai intai invata sa nu mai dai din casa, nu e frumos. Inca n-am ajuns in momentul in care ar trebui sa filtrez p-aici, mai ma gandesc daca 'merita'!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va lasa cu orgii dupa intrebarea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muflă

| MistretulPufos a răspuns:

Constantin Gherlea

| UzOm a răspuns:

Dezaxatul de Vasile, orășean a la Vaslui, în vârstă de 30 de ani, singur, cu 11 divorțuri la activ, dintre care 9 cu minore.
E idolul meu pe TPU, deoarece pune întrebări despre "Iubita mea a rămas însărcinată. Ce fac?"

| Kira5854 a răspuns:

Era un tip VerginicaVacaGrasa, spunea tuturor tipilor "esti tanar, trebuie sa treci prin cat mai multe asternuturi " laughing

| Drimmero explică (pentru Kira5854):

Bwahahahaha, hodorogul!

| TURB0X a răspuns:

Multi.

| AdiL1697 a răspuns:

Salut! Ai cumva cont pe digisport? Mai e un user acolo care tine cu Arsenal si ma gandeam ca ai putea fi tu.No offencelaughing