| anonim_4396 a întrebat:

Ce planuri aveti oameni buni pentru vara asta? Plecati la mare / munte sau in alta tara sau stati acasa?

55 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma angajez pe autobuz/troleu si ascult magic fm toata ziua laughing si cateva nopti cand mai prind

| LoveSleep a răspuns:

"Vara asta fac tot ce-mi trece prin cap."
Dau bacu'. -_-

| Doub a răspuns:

Stau intr-o zona de munte, deci probabil o sa merg intr-o plimbare.thinking
Sunt un om spontan (in cazuri de genul), nu-mi fac planuri. Tu ce faci?

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pai am sa merg la mare cu madam.de fel mergeam doar un weekend dar acum cred ca am sa stau mult mai mult.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaawwwwwww. Ce dragut:">

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Cum de nu mergi la mare? esti prea grasa raised eyebrows? laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-te-n colo.laughing)))

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Deci am nimerit este? laughing)

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Avand in vedere ca trebuie sa ma mai ingras putin (cateva kilograme), aiiiiii.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Hmm acum a aparut. pai da poza sa iti zic daca iti sta bine degeaba te uiti in oglinda laughing.

"De ce suntem mai asa ciudate?" va e frica sa spuneti unde locuiti de parca toti de pe site sunt violatori in serie si o sa va caute pe voi ca sunteti speciale. cred ca aveti gard electric laughing si 2 3 politai la usa asa speriate de bombe sunteti.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Suntem speciale.smugsmugsmug.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Cred. trebuie sa fii "special" sa fii asa paranoic rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm, nu sunt paranoica.
Decat putin sceptica in privinta oamenilor.laughing

| RaduTN a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti pus pe combinatii vad. rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru RaduTN):

Recuperez timpul pierdut laughing

| KamaSutra a răspuns:

La mare la soare, fetitele sunt goale, femei adevarate, agata-le pe toatelaughing

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Auzi,dar daca sunt hermafroditi ce se intampla? confused

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

EEEi,la asta nu m-am ganditlaughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ne ducem la munca.

| anonim_4396 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Se merita si o vacanta din cand in cand nu crezi?

| Sociopat a răspuns:

Iau acum la sfarsitu' lu' mai.O sa-mi invat la istorie, dau BACu iar apoi probabil ca o sa merg la munte/mare cu prietenii.

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna!
Intentionez sa vizitez pentru prima data Praga si sa revizitez Balcicul (vara trecuta am petrecut aici o saptamana minunata, e un loc frumos, de care m-am indragostit inca din adolescent, citind "Panza de paianjen" a Cellei Serghi si "Ioana" lui Anton Holban).
In rest, vreau sa petrec cat mai mult timp cu familia si prietenii, sa citesc toate cartile pe care le tot aman din lipsa de timp si sa ascult foarte multa muzica.
In restul timpului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba, nu stiu...thinking
Poate pe la munte (nu ca nu l-as vedea mereu cand ma uit pe fereastra)
Sau pe la vreo statiune...nu stiu. Om trai si om vedea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai in ce zona locuiesti de vezi muntele?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Top secret. Stii pe unde e Horezu? Cam pe acolo. Da nu chiar acolo.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa te iei de mana cu DOub si Depressa ca ciudate mai sunteti

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce suntem mai asa ciudate?laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Raspunde la intrebarea mea si o sa raspund si eu la a ta

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce intrebare, mai? I don't want to see

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vreau si eu sa stau la munte crying.
Daca ar fi asa cred ca as deveni Heidi-fetita muntilor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-am muntele in curte. Dar sunt la cativa km de el. Hehe, nu fac mult pana la Ranca. tongue laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

sad
Ce norocoasa esti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca merg o zi cu ai mei la munte, Doamne ajuta.
Rest sper doar sa stau acasa sau sa vad ce voluntariate mai am thinking

In alta tara thinking Cred ca as merge in Paris, Franta.
Dar nu ma duc singura ca ma duc degeaba.
Sau Provance.
In orice caz, am o lista cu peste 40 de locuri pe care vreau sa le vizitez laughing.

Multumesc pentru "ciudata" blushing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

raised eyebrows nu era un compliment

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stau acasa. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| DarthRevan a răspuns:

E sceptica.Mr.gregory House.E fata, asa e in Romania du-te in Usa acolo sunt mai dezghetate.

| anonim_4396 explică (pentru DarthRevan):

Daca ceream nr de telefon mai ziceam dar daca imi zici (exemplu) Iasi, ce mare branza? numai nenormali pe aici se pare

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Wth, de ce vorbiti despre mine?rolling on the floor))))) looool.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pai despre ce ai vrea sa vorbim vremea de afara? nu suntem fete laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar de ce despre mine?laughing) Ce v-am facut?thinking Chiar ca, cum e vremea la tine? In Romania e soare si fain.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Cald de mori. duminica cred ca merg sa fac plaja

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Aiiiaiii, ce fain de unii.

| DarthRevan a răspuns:

Ehh,e internet.Ma rog cred ca e de treaba.Are si parti mai impulsive.Dar la cum raspunde nu e o fata proasta, cel putin asa cred.

| Doub a răspuns (pentru DarthRevan):

Tttu vorbesti despre mine?laughing)

| anonim_4396 explică (pentru DarthRevan):

E mai rea decat crezi tu. sa ii vezi unele raspunsuri, ma face pe mine de rusine in materie de rautate rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Cee? Baai. Eu? Reea? Seriooss?laughing)))

| DarthRevan a răspuns:

Ehh intotdeauna am iubit sarcasmul lui dr.house.Genial si citatele.Doub.Pentru ca asta credem? E ceva rau. Apropo ma numesc Darius sunt din Sibiu.Voi?

| DarthRevan a răspuns:

Endoryus,as vrea sa ma mut de aici.Sunt constient de riscuri.Dar parca ceva imi spune ca locul meu nu e in Romania.Cu toate ca m-am nascut aici.Ce credeti? Eh fara resentimente...

| DarthRevan a răspuns:

Aici e intre, usor inorat.Stau pe balansuar.

| DarthRevan a răspuns:

Endoryus n-are treabalaughing)bine asa. Vacanta placuta.Banuiesc ca eu va trebui sa ma intorc la treabalaughing poate i-au si eu o vacantalaughing.

| anonim_4396 explică (pentru DarthRevan):

Si eu muncesc dar imi iau liber. merit laughing. plus ca e prima vara care o pot petrece cu noua prietena deci nu vreau sa pierd nimic. eu locuiesc in ROma, am vazut mai sus ca spuneai ca esti din Sibiu

| DarthRevan a răspuns:

Cam asa si eu.Lucrez la mine insumi.Cand toti se relaxeaza eu lucrez, cand toti mananca lucrez, cand toti dorm lucrez.Ehh nici chiar dar voi lucra mult la persoana mea.

| BaNkIeE a răspuns:

Sa-mi gasesc in sfarsit o prietena si sa ma distrez cu ea toata vara.Nu cred ca o sa merg nicaieri sad