| nevermatch a întrebat:

Ce planuri aveti pentru 2022?

18 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Să scap cu mintea întreagă. Tu?

| RAY a răspuns:

Încă mai am pe anul asta ceva planuri, țin sa ma felicit ca am fost la sala timp de un an și ca mi am menținut greutatea, mi am cumpărat hainele dorite, as mai vrea un mouse de gaming și o căciulă care sa îmi placa, pe plan economic sunt de 5 ori mai bine ca anul trecut, iubirea e același din ziua de când ne am înjurat prima data

| Drimmero a răspuns:

Sa calatoresc mai mult decat in 2021 si sa fac niste schimbari la mine pe care mi le doream de mult.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Du-te acum la munte, de sărbători

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sa vad ce oferte primesc, as merge. Merita Timisoara de vizitat? Ma gandesc sa dau o tura pe acolo sa vad ce aveti prin oras

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Vezi in Ardeal la Sibiu, Cluj

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sibiu e frumos dar il stiu ca in palma, Clujul e misto si el, e aglomerat dar mult nu am reusit sa vad din el, eram in fuga. Nimic de TM?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Hai la Târgu de Crăciun de la muzeul banatului, va canta Andra si delia

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca ma astepti cu un vin fiert...chiar daca fac juma de zi pana acolo

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am sad

| LoveSleep a răspuns:

Vreau sa ma dezvirginez in sfarsit.
Cam cati bani ar trebui sa strang? E scump?
Tu cat iei?

| LoveSleep a răspuns:

Suntem 2 pe cont.
Si amandoi avem dubla personalitate.
Deci 4.

Pe care il placeai?

| Lukasssz a răspuns:

Sa supravietuiesc.

| oglindasultanului a răspuns:

Sa-mi fac buletinu ca la 14 anibatting eyelashes

| Nirvanaaa a răspuns:

Sa mă implic intr-un proiect de cercetare de la facultatea mea. Sa îmi văd prietenii mai des. Și sa fiu mai organizata laughing. Tu?

| Theo94 a răspuns:

Sa fiu o versiune mai buna a mea.
Tu?

| 19flo79 a răspuns:

Sa iau BMW din 95, manca-ti-as laughing

Sa alerg 2000 km, asta e planul meu

| alexandradlr a răspuns:

Nu am planuri it wasn't me