| Kaonashii a întrebat:

Ce planuri aveti pentru 2023?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La început de gând vreau sa dau un nou start existentei mele, sa încep un nou început [pleonasm[ sper sa reușesc, tu?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Asta e tâmpit auto corectorul, la început de an am scris

| gemeni6226 a răspuns:

Sa am grija de sanatate si sa-mi cimpar cit de multe lucruri comode mai ales pentru iarna, patura coccolino, sosete groase vreo 5-6, pijamale coccolino, mai am nevoie de 2 treninguri, incaltaminte noua in rest nu o sa prea am bani de altceva caci va trebui sa merg la un botez, pe urma o sa fie pastele pe urma ziua copiilor mei pe urma iar craciunul.Omul poate sa se intinda numai cit buget are.De asa avea mai mult as calatori oareunde dar nu am mai mult.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Sesiunea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sterg contul de TPU, sa-mi tai ***, sa adopt un urs polar, sa urc pe everest in curu gol si sa castig la lotto.