| Jessica1235 a întrebat:

Ce planuri aveți pentru anul 2023?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa plec în Germania, sper sa ma descurc la locul ala de munca, sa ma înțeleg cu colegi de munca și unde o sa stau, sa ma înscriu la job center, sa fac un curs de it și sa continui ceea ce făceam în România, în orice caz eu numai ma întorc în ro

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nici nu ai pentru ce sa te intorci

| Violleta2022 a răspuns:

Sa calatoresc mai mult si sa muncesc mai putin happy

| Lioana a răspuns:

Nu am planuri. Traiesc clipa cat de bine pot eu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Sa iau cu bine examenele, sa scriu niște lucrări, sa mă apuc de un proiect de cercetare și momentan cam atat. Vreau sa invat și o limba straina da’ vedem cum stam cu timpul.

| 1997onur a răspuns:

Am sa continui sa muncesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu fericit

| vodami92 a răspuns:

Primul meu gand ar fi sa se opreasca toate problemele! astea cu inflatia! razboiul! seceta! si toate celelalte! si se rezolva totul! altfel il vad 2023 ca pe un an la fel de greu si de dificil ca si 2022!

| pombar a răspuns:

Calendarul este o iluzie, 2022 este in spate si se leaga, aminteste-ti trecutul