| anonim_4396 a întrebat:

Ce planuri de vacanta aveti? Mergeti la mare/ munte / stati acasa?

24 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Stau acasa. Adica la mare laughing smug

| anonim_4396 explică (pentru AFR81):

De unde esti din cta?

| AFR81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din Mangalia.

| anonim_4396 explică (pentru AFR81):

Aha. unde te duci mai mult la plaja?

| AFR81 a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine aici mi se pare ca e cea mai buna plaja. In statiuni nu prea merg.

| KodrutZ a răspuns:

La Tg-Ocna sau Slanic Moldova o saptamana cu tot familionu'. Ramine de vazut, oricum. A, da, si weekendul viitor la Cluj la o nunta + 1-2 zile de explorat zona. Si... mai vedem noi. Poate ne intindem si la un Busteni citeva zile. Noi sa fim sanatosh. tongue

| AlexAleex a răspuns:

Vara asta stau acasa laughing.sad

| syd2 a răspuns:

In loc ca sa muncesc invatind piese noi am fost adus in Italia care in traducere se traduce ca tara viteilor, si dupa ce termin de stat aici ma duc in f"o"king
Ukraïna pentru o sap.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Vroiam la mare, dar in urma consultarilor cu prietena (a se intelege ca nu am avut nimic de spus laughing ca s-a consultat ea si cu persoana ei ) o sa ajung pe la sibiu in plimbare, sau asa cred.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

rolling on the floor, ati facut schimb de locuri? tu femeia si ea barbatul?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune si tu, poti sa te pui cu vointa unei femei? Convenim asa, anul asta ca ea, la anul ca mine, sau asa sper straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stau acasa. Sper doar sa nu fie la fel de plictisitor ca si anul trecut.
Tu nu mai vii in Romania? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am pentru cine sau ce.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ps. cum de nu pleci pe undeva? cu familia macar

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La noi se simte criza. laughing

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ma in Romania pentru mine, doar mi-ai promislaughing

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

In ziua cand o sa arati ca Shakira poate laughing sau sa vina si ea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fac 20 de minute pana la munte asa ca pass. Sa vad, poate merg pe la vreo statiune. Nu stiu, nu mi-am facut planuri.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si cand iti faci, de la sfarsitul lui august? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stau acasa cum am facut o viata, decat sa petrec timpul cu prieteni falsi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merg la mare desi imi place mai mult la munte. Nu conteaza unde, ci cu cine. happy

| L1feDRAIN a răspuns:

Am fost la marea Mediterana in Turcia intr-un hotel de 5 stele o spatamina., dar acum..astept sa se termine vacanta.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Vama veche clar!

| Eyelevel a răspuns:

Stau acasa, smok! n w33d every d@y