| Anonima_8669 a întrebat:

Ce porecle se potrivesc pentru numele Diana?

FUnda!:*

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Duduletz

diuta

deea

dia

D-anna ( se citeste di-ana)

dinuta

dudah

Pai nu cred ca neaparat trebuie sa-ti pui o porecla dupa numele tau. poti sa-ti pui o porecla si dupa comportament sau imbracamine.

Yanna

Didilica, Didu, Dy, Dix, Dida

D'ayana

Dixa.
DyXi.

TE iube! palove struck

3 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Buna. Eu ador numele asta. Am o prietena pe nume Diana si am sa-ti spun cum o strig eu.

Dya, Dianne, Dydu, Dyduta, Didy, Didyta, Dy, Dyu, DeeDee, Dienuta, Diany, Dianu, Dya-PapaDIA, Dixy, Dudy, Lollidopy.
Poti pune Dylolli[de la lollipop], poti sa pui Dyblue [culoarea ta preferata in engleza]

| Evaa a răspuns:

Didi

Daiana

Dya

Dixy

Dienutza

Dienus

Dienuka

DeeDee

Dydee

Dydu

Dudy

dudy woody

dOOO

| ionica56 a răspuns:

Da dc nu dai funda cum ai pormis? Aaaaaaaaaaaaaaaaa?