| alex21_9707 a întrebat:

Ce pot face in privinta urmatoare? pectoralul stang e putin mai dezvoltat decat cel drept, bicepsul drept e mai dezvoltat ca cel stang si la fel si tricepsul drept, mai dezvoltat ca dreptul. Ce-as putea face ca sa-i egalez?

2 răspunsuri:
| sasha a răspuns:

Ti se pare pentru ca partea stanga nu o poti incorda la fel ca pe cea dreapta desi ai aceeasi forta in ambele parti

| shadovv a răspuns:

Apucate de un sport care iti stimuleaza toti muschii (inot, jogging, ciclism,...)