| HelppMe a întrebat:

Ce pot sa fac sa am incredere in mine si mai mult tupeu? dati niste sfaturi care sa ma ajute

1 răspuns:
| Adib93 a răspuns:

Ca sa ai incredere in tine trebuie sa te placi.Probabil lipsa de incredere si de tupeu sunt din cauza ca te simti complexat.
Nu stiu la ce fel de "tupeu" te referi dar cred ca mai bine e sa fii linistit si cu bun simt decat tupeist si nesimtit!
Daca e vorba de o fata pe care o placi si nu stii cum o "agati" atunci eu cred ca cel mai bine e sa fii tu insuti! Cine te place, trebuie sa te placa pentru cine esti!